Shes Veturen Renault Laguna Me Marrveshje

Shitet nga: Nazim Shigjeqi 26 Mar 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Laguna
Gjithqka Elektronik,6berzin,2.2D,Navigator,Karrigat Tgjitha Lekur Me Nxemje,Goma Dhe Fellne Te Reja,Klim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim