Shitet Renault Laguna 1·9 dci dizel

Shitet nga: mili 22 Sht 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Laguna
Renaulti asht ne gjendje tmir regjistrimi par ne ks asht qe 7 muj me tabela ks servisin e ka komplet te bom me set komplet me pomp te ujit filtera krejt me ni fjal asht ne gjendje te rregullt per me shum ne tel 049257783 baj dhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim