Renault Megan 1.5 2004

Shitet nga: Megan 25 Mar 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
Renaul Megan 1.5 Diesel viti prodhimit 2004, ështe me targa të Kosovës , është në gjendje të rregullt edhe nga motori po ashtu edhe nga karaseria .
Posedon Tempomatin , hapet dhe dhezet pa e fut qilsin ne ker duke e mbajtur qilsin ne gjep me IntelegentEngine, posedon ABS, gjamat te gjitha elektorinke ,pasqyret elektronike , palohen pasqyret,allogenka,CD,Radio,xhamat te erreta etj...
Vetem me Cash , nuk bëj ndrrim .
Të interesuarit mundë të kontaktojn në këtë numër :044-401-702
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim