Renault Megana 1.5 DCI Panoram Viti 2005

Shitet nga: Megana Sot 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 111 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 000 EUR   3 600 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
Shes Renault Megana 1.5 DCI Dizell Viti 2005 RKS Regjistrim Deri me 22.11.2019. Ne gjendje shum te mire pa as ni defekt Motorin e ka teper te mire asht i pastert dhe shum i rujtun me gjitha serviset e kryera 4 Gomat e reja M+S Sava Vetura posedon Panoram funksionale Klimatronik Abss Airbag Hidroulik Centrall gjamat Elektronike 2 Qelsa 4 Dyer etj.
Hipotek nuk asht perkthehet meniher Denime nuk ka
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim