Renault megane viti 2003

Shitet nga: noli 11 Tet 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
Renault Megane 1.6 Benzin
Automatik.
vetura posedon klim-abs-srs-centrall etj
vetur ka regjistrim deri me 26,Maj 2016
ka dokumentet ne regull dhe behet perkthimi menjeher.
per me shum tel 044-467-010
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim