URGJENT RENAULT MEGANE 1.5 DIZEL -04

Shitet nga: erol 02 Shk 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
SHES RENAULT MEGANE 1.5 DIZEL VITI PRODHIMIT 2004 POSEDON KLIMATRONIC ,AIRBAG,BORDKOMPJUTER,HIDRAULIK,CENTRALL,GJAMAT ME RYME FELLNE ETJ.
REGJISTRIMI DERI ME 20.12.2016. ESHTE NE GJENDJE TE MIRE TEKNIKE DHE SHUME I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHTE HARGJIMET E VOGLA. ETJ.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim