Renault Scenic 1.9 Dci 3299 Euro

Shitet nga: Elvis Dje 08:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 122 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 299 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Scenic
Renault Scenic 1.9 Dci
NE GJENDJE PERFEKTE .....FULL OPSIONE

- Viti i Prodhimit: 2004
.
- Shumë i ruajtur dhe i pastër, si brenda ashtu edhe jashtë
- Shumë ekonomik, shpenzimet shumë të vogla

- 2 qelësa
- Goma te dimrit,
- Karrika te lekures
- Mbështetëse dore para,
- Mbyllja qendrore me telekomandë,
- Goma rezervë dhe të gjitha pajisjet përcjellëse
- Regjistrimi edhe 1 muaj.

Telefoni për kontakt: 043 700 395
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim