Renault Scenic 1.9CDI

Shitet nga: Arlind 17 Sht 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Scenic
- Renault Scenic 1.9 CDI
- eshte ne gjendje te rregullt dhe i pershtatshem per familjar, ka nje vozitje shum komode.
- Posedon -
- 2 par goma dimer dhe ver
- 4 dritare elektronike
- 4 Fellne alumin
- 8 fioka ner karrika per shfrytzime te ndryshme
- Radio CD
- serviset i ka me rregull
- eshte dora e par e vozitur ne kosove, si dhe hargjimet i ka ekonomike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim