Renault scenic

Shitet nga: Leotrim 11 Tet 01:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Scenic
Shitet renault scenic ne gjendje te mir , likur,klim,xhamat elektronic, gomat e veres dhe dimrit me fellne,i qlajmruar pa denim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim