U shit, flm merrjep

Shitet nga: Ardian 04 Tet 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 650 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Scenic
Vetura ka te ndrruar te gjitha filtrat, vajin, gomat e reja te dimrit, karriket gjysemlekure, regjistrim deri ne prill 2016. eshte shume komode dhe ne gjendje shume te mire teknike!
Mundesi nderrimi me ndonje golf 5 ose 6.

Nr. 044601573 dhe 049186957.
Ardiani!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim