SAAB 9-3 2.2 TID Vector -03

Shitet nga: Besen 05 Qer 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 499 EUR

Komuna: Prizren
Vetura eshte ne gjendje te rregullt , i regjistruar , dhe eshte extra (navigacion ,klim , lekur , xhamat elektronike etj ... )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim