SHES MITSUBISH SPACE STAR 2003 1.9 Dizell 3600 e..

Shitet nga: mitsubish 17 Krr 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 600 EUR

Komuna: Prizren
Mitsubish Space star modeli me i mir dhe i fundit i space star.

1.9 Tdi 85 kw , 1 pronar rigjistrimi i par

5 shpejtsi , hidraulik , abs ,esp ,srs ,kliim, gjama elektronik ,pasqyre elektronike , fellne t mira , navigacion

Ngjyr metalike , jan vetura qe skan defekte shum t forta, me 170 mi km
Nje vetur shum e shtrengume e shpejt komode dhe per t gjitha moshat i pershtatshem .

Shpenzimet 4.2 5 l-100 km. Shitet Urgjent me ket qmim 3600 Viber +38649830611
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim