Seat Ibiza 1.9 TDI 1 vit rigjistrim -02

Shitet nga: seat 05 Sht 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 600 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Ibiza
Seat ibiza 1.9 tdi shum i ruajtur n gjendje t mire 1.9 tdi me di t kuqe posedon klimatronik t gjitha funksjonet funksjonale , shpenzime shum t vogla dhe shum e ruajtur dhe praktike per t gjitha moshat.

049 830 611
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim