Seat Ibiza benzin -94

Shitet nga: ilmi 05 Sht 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Viti: 1994
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Ibiza
shitet seat ibiza i vitit 94 benzin 1.3 eshte ne gjendje shum te mir si dhe ka regjistrim 1 vit ka te gjitha serviset e kryme per ma shum lajmrohuni ne numrin e telefonit cmimi eshte i pa diskutueshem ndrrim nuk bejm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim