Seat Inca Pikap

Shitet nga: Perparim 17 Gsh 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Inca
Pikapi asht ne gjendje shum te mir motorrike dhe gjenerike nuk ka korizion per me shum info tel 044834160 viber : whatsapp +37744834160
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim