Seat Leon 1.6 Tdi 2014

Shitet nga: Ardon Xharra 05 Nën 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2014
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Leon
Shitet Seat Leon 1,6 Tdi 2014 nga pronari i pare,vetura ka garacion per edhe 3 vite ,posedon dy pale goma te veres dhe pe dimer si dhe ka regjistrim deri me Prill 2016.
Te interesuarit te lajmerohen ne numer te te 044478778
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim