Seat Leon+Suzuki k9 i ndrroj me CLS

Shitet nga: orges 04 Nën 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2011
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Leon
kam 1 seat leon me pak kilometra
Seat Leon (esht ne cdo pjes VWGolf 6 ta,duke filluar qe nga motorri dhe te gjitha tjerat me rradh)
Viti fund 2010
1,4 tsi (125 kuaj fuqi)
Kamjo manuale 6+1 marshe
Ngjyre e zeze metalizato
Disqe 17 shum te bukur
Baxho xhami
Xhama te erresuar mbrapa
Klima me BiZone
Komanda ne Timon
Timon elektronik
Fenera angel eyes me ksenon,biksenon,qe kthehen sipas timonit
Po ta shifni nga afer makina esht shum e bukur,asnjiher e aksidentuar
Esht bler ne vitin 2010 ne 0 km me cmim 21000 euro
Ja kam ber personalisht 62000km
Esht teper ekonomike ne konsum me te drejt prove,sepse esht teper e re dhe fal kamjos se saj me 6+1 marshe.
Ekziston mundesia per impjant gazi,per ate qe ja di vleren
Makina esht me targa shqiptare
kurse motorri esht i rregullt Suzuki gsx r 600cc viti 2009
extra doreza
marmita yoshimura gp
goma piste te sapo vendosura plus vaj filtra dhe freksion i ri
te kontaktoj kush esht i interesuar per kte lloj ndrrimi
Lek nuk shtoj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim