Seat Toledo benzin -01

Shitet nga: seat toledo 29 Gsh 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Toledo
seat toledo vitti 2001 1.6cm benzin 94.000... eshtt i kalum. momenttalisht esht metarga te zvicres por Se shpejtti vjen ne kosove dhe i behet doganimi pas doganimit bleresi mund tta mare.

Por eshte urgjent se shitesi eshtt vettem deri gjysma e shttattoritt ne kosove..FLM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim