Shes Mercedesin 124,me regjistrim,bej edhe ndrim..

Shitet nga: Xoni Kabashi 15 Maj 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shes mercedesin 124 motorrin e ka 3.0 dizel viti 91 ne gjendje te mir,4 guma te dimrit te reja,hargjimet 8 L 100
km,314.000 km,ABS,regjistrim deri me 9 qershor 2015.Hipotek nuk esht dhe perkthimi behet menjeher.Bej edhe ndrim per qdo informat ma shum 045374667 ose 049386120 ose 043807091.Viber 0038649386120
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim