Skoda fabia -03

Shitet nga: jetoni 07 Mar 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Prizren
Skoda Fabia viti I prodhimit 2003 ekonomike me motor 1.4 benzin, me kondicioner, airbag, xhama eletrik etj, ne gjendje te mire motorrike dhe gjenerike, me dokumenta dhe siguracion te paguar deri ne gusht 2015. Makina ndodhet ne Tirane shitet per arsye mosperdorimi. Cmimi 1500 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim