Smart -01

Shitet nga: nilgyn kosova 10 Pri 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Prizren
Vetura eshte ne gjendje shume te mire. Ka 600 kubik benzin.
Ka pamjen panoramike. Eshte automatik dhe tiptronik.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim