Shes veturen te tipit smart

Shitet nga: Defrim 16 Dhj 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2000
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Smart
Modeli: ForTwo
Vetura eshte ne gjendje te mire, dhe e gatshme per perdorim.

Çmimi sipas marrveshjes

Pres myshteri serioz!

Mund te me thirrni ne tel 049197911
Viber +37744197911
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim