Subaru Legacy 1992

Shitet nga: Billy 14 Shk 00:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Prizren
Shes apo nderroj urgjent veturen e tipit Subaru legacy , 1992,2000 kubik ,posedon ABS, Klime, 4wd, elektronik komplet , shum i ruajtur dhe se vertet ia vlen ta kesh. Eshte i qlajmeruar dhe nuk ka denim. Vetem zgllobi i anes se majte i ndihet dhe asnje defet tjeter nuk ka.
Pres bleres te cilet ia din vleren dhe rendesin kesaj veture e cila eshtre vertet komode, e shpejt dhe shume e forte.
Nderoj edhe me ndonje veture me te vogel psh., Gol 2, opel vectra, kadet, etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim