SUZUKI ALTO 1.0 - 01

Shitet nga: SUZUKI ALTO 12 Dhj 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Suzuki
Modeli: Alto
SUZUKI ALTO 1.O
VITI I PRODHIMIT NE FUND 2001
RKS DERI NE SHTATOR 2016
BENZIN \ PLIN
ME TE DYJA PUNON SHUM MIRE
VETURA ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIRE TEKNIKE DHE OPTIKE
HARGJIMET SHUM TE VOGLA
SERVISET E KRYERA ME RREGULL
TEL. 044-349-374
SHKRUAJ NE VIBER +37745207985
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim