Touareg -07

Shitet nga: taureg 15 Pri 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 900 EUR

Komuna: Prizren
Shes touareg 3.0 diesel viti 2007 automatik 6 shoejci km 188 mij. Touaregi asht shum ngjendje te rregullt drita xenon bixenon kthehen neper kthesa drita tmjegulles para mprapa drita led tabell senzora parkingu para mrapa, senzora shiu karrikat elkur me nxemje klim dysezonale radio me cd +magazin me 6 cd goma te reja tveres veq sajakom qit treja I ruajtur teper si mbtenda ashtu dhe jasht asht shum I paster, servisat gjithmom trregullt meni fjal asht tip top vetura ska asni vrejtje shihet edhe ne foto ndrrim menaj vetur mat vogel tiguan audi golf etj ose naj traktor mbi 90 kual fuqi flm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim