Toyota celika 2.0

Shitet nga: Afrim 09 Tet 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Viti: 1986
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: Celicia
Shitet toyota celica 2.0 GT ne gjendje perfekte e shes se du me ble ni automjet ma te vogel harxhon pak dhe eshte shume e shpejt ka regjistrim deri 24.04.2016 per info kontaktoni nr (viber) +37744487216
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim