Toyota Corolla dizel -04

Shitet nga: toyota 29 Gsh 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: Corolla
Toyota corolla dizel 2.0 I vitit 2004 regjistrim 10 muaj ne gjendje shum te mire. Ka klim funksionale, abs, central etj. Vet e kam pru prej gjermanis dhe e kam doganu para dy viteve. Baj ndrrim me golf 4 dizel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim