Toyota supra sport

Shitet nga: supra 02 Sht 23:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: Supra
shes nderroj Toyota supra benzin 3000 turbo. makina eshte ne gjendje te mir teknike. disqet jan beta me kosto 900 euro. serdile sportive timon sport. makina shitet 2000 euro ose nderrohet me makin pa dogan benzin. mund te kontaktoni dhe ne viber ne kete numer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim