U shitt 3500 $ VW Lupo 1.2 Dizel TDI 3L -02

Shitet nga: sami 10 Mar 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Prizren
Ne gjendje te mir teknike dhe pa defekte.Rks edhe 5 Muaj regjistrim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim