URGJENT !! OPEL CORSA 1.3 cdti 04

Shitet nga: corsa 19 Qer 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 400 EUR

Komuna: Prizren
Opel corsa 1.3 cdti
Motorin me zingjir
Regjistrim deri ne nentor, ne gjendje shume te rregullt teknike ashtu edhe optike
Ka klime funksionale,
Abs, esp, bord kompjuter, radio cd te veten fabrikisht
Xhama te erret (zinje)
Dritaret me rrym, alarm, hapet mbyllet me telekomand, ka drita mbrenda dhe posht vetures qe i ndwrrohen me dikitron
Ka kater dyer. Shpenzimet, 3.7 ose 4.2 l per 100km.
Me nje fjal eshte veture teper e mire.
Te interesuarit le te shkruajn mesazh ne viber (mos telefononi, flm per mirekuptim)

Viber +38649607433

Veturen e kam futur ne servis para tre dite, i eshte paraqitur defekt zajmaci, i heq nga cmimi parat per rregullimin e kesaj pjese.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim