URGJENT VW Tiguan 2.0 TDI 049 597 657

Shitet nga: AMSAL BAJRAMI 27 Dhj 04:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 700 EUR   14 900 EUR

Komuna: Prizren
Shes VW Tiguan 2.0 TDI, 4x4 140ps, viti prodhimit 2008, 202846km te kalume. Me senzora mbrapa,ka panoram,drita bixenon aktive,sistemi mekanik kunder vjedhjes ZEDER.Sistemi bluetooth Volkswagenit, karikat me nxemje, edhe qe eshte ma merensi ka librezen me faktura të pagume te servisit te autorizuar për VW në Kosovë, Porshe Kosova edhe Baki(ka edhe fatura tjera). REGJISTRIM EDHE 1 VJET.Guma te dimrit dhe të verës te reja viti 2013.


Kontaktoni 049597657
Tiguantiguan
Tiguan vw dizel panoram 2.0 tdi
VALONI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim