Urgjent shitet Renault Laguna

Shitet nga: Laguna 24 Maj 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Renault Laguna 1.8 viti 2000. Ekstra komod!

Servisin i fundit ne dhjetor dhe mirembajtja e rregullt. Spona dhe Gomat e dimrit te reja.

Regjistrimi deri ne Shtator 2015

1. Me 5 dyer
2. Klimatronike
3. Te gjitha xhamat elektronike
4. Pasqyret me rotor
5. ABS
6. Hapsiren e vecant per syza
7. Mbeshtetese ne krahe perpara dhe mrapa
8. Airbag
9. Dy celsa origjinal
10. Muzik dhe Shanzher me 6 CD.


Shume komod, gjysmë lëkurë.Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim