VW Touran - 7 ULESE, automatik

Shitet nga: vloraostrozubi 05 Pri 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

21 500 EUR

Komuna: Prizren
7 ULESE, harxhon vetem 4,2 l dizel, eficienca energjetike A, komfort-paket, nxemse ne 2 uleset e perparme, tempomat te shpejtesise, klima automatike, dritare elektrike para dhe prapa, veture familjare shume e ruajtur dhe e mirembajtur, ka qendruar vec ne garazh nentokesor, mirembajtur vec ne servisin zviceran, 1600ccm, 7 ulese, prodhimi 2013, ka ende garancion, 34500 km te kaluara, gjenerata me e re e motoreve me Blue Motion Teknology, ka asistentin e parkimit (vete parkohet vetura), sensoret akustik te parkimit para, pas dhe anash, auto-stop sistemin ku makina vet fiket dhe ndizet te pritjet p.sh. ne kolone apo semafor.
Vetura eshte e regjistruar dhe ndodhet ne Zvicer.
I ka edhe 4 rrota extra dimerore te aluminit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim