VW GOLF 4 TDI -ME QIP TUNING EXTRA EDITION LI..

Shitet nga: ALIU 21 Tet 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
SHES GOLF IV TUNING MANIA EDITION LIMITED EXTRA

VITI I PRODHIMIT 1999 TDI ME { I }TE KUQE I DOGANUAR DHE I REXHISTRUAR NE RKS

VETURA POSEDON QIPIN I CILI E BEN NJE MAKIN SPORTIVE NE ECJE SHUM TE SHPEJT.

KLIMEN KLIMATRONIKE ,CENTRAL ME DIGITRON NGA LARG SEBASHKU ME TRE QELSA ,

FELLNET I KA 18 " NDER MA TE FORTAT QE MUND TI KET NJE VETUR SPORTIVE EDHE SHUM QKA EXTRA TJERA .
VETURA E KA GJENDJEN TEKNIKE JASHTEZAKONISHT TE MIR SE BASHKU ME ATE PAMORE TE

CILEN MUND TA SHIHNI NE FOTOT NE VAZHDIM.

VETURA ESHTE E DOGANUAR NE RKS DHE GJINDET NE MALISHEVE.

JU LUTEM PRES VETEM BLERS SERIOZ SEPSE VETURA ESHTE UNIKATE PA ASNJE VEREJTJE

TEL:044/336-055
si dhe ipko + viber+38649336055.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim