VW GOLF IV 1.6SR -00

Shitet nga: Golf IV 01 Mar 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Komuna: Prizren
Olazion golf 4 full opsion makina eshte me liber sherbimesh nga 0 qe eshte mar ne gjermani. Eshte me km orgjinale dhe seshte e lyer ndonjeher si makin mund ta kontrodhoni ku te doni eshte ne gjendje shum te mir te gjitha serviset e kruyera ndrruar dhe rripi set per 60 mij km per me shum mund ta shifn nga afer
ju lutem bleres serioz

makina nuk ndrrohet vetem shitet MAKINA NDOLLET NE TIRANE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim