VW Golf 2 1.6 dizel -87

Shitet nga: liti 11 Mar 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   1 150 EUR

Komuna: Prizren
Shes golf 2 dizell i thjesht .regjistrim deri 13-6 2015. Verura eshte ne gjendjete mire me 5 shpejtsi hidraulik hargjimet shume te vogla .trap eshte i tip top motori shume ne gjendje te regullt me nje fjal ker per pune dhe per familje. Vetura esht ne emrin tem perkthim i menihershem.tel. 04. Vetura gjindet afer postes ORTAKOLL
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim