VW Golf 1.9 tdi -90

Shitet nga: Agon Krasniqi 27 Mar 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   3 500 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Golf 2 ka qen benzin Gti tash osht disel motorrin e ka te golf 3 1.9 tdi 95 ph motorri osht i ardhur nga gjermania dhe punon ne gjendje shum te mir
Po ashtu e ka edhe klimen ne gjendje shum te rregullt punon
I ka te gjitha serviset e kryme
2 gomat e para i ka me te ngushta dhe mbrapa me te gjera ashtu siq po shihet ne fot
Golfi osht shum i shtrengum po ashtu edhe i ruajtshem si mbrenda ashtu edhe jasht
Po ashtu golfi ka edhe 2 Pauqalla box apo bass dmth ne pergjithsi ka mbi 1500 euro muzik

Nuk bojm ndrim dhe presim thirrje serioze...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim