VW Golf 2 1.6 diesel -88

Shitet nga: golf 22 Shk 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 150 EUR

Komuna: Prizren
automjeti eshte funksjonal . karaserin e ka te mire . trapin te shtrengum armotizatort ne rregull me leje te qarrkullimit eshte benzin 1.3
motori hargjon pak vaj normal nga vjetersia
ka nevoj per disa investime
autmjetin mundesh me kontrollu shiqu dhe provu
nuk eshte hipotek personal i imi 4 vite mund ta perkthejm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim