VW Golf 2 1.6 benzin -91

Shitet nga: Golf 2 04 Mar 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
She's ose ndrroj golf 2 1.6 benzin ngjyra kuqe model e19 packet e g60 3 dyrsh posedon alarm centrall karrika dhe tapacira extra tveshune Timon sport mrena kuq e zi posedon alu fellga tbukura muzik tmir pioner 4 teseja pajaqall 4x600 wat radion tmir fara dhe shtopa kristal hargjime tvogla motor te mir me 160 mi tkalune motor tndrum te ardh un pi sloovenis kilometrazha 150 mi tash ika afer 170 mi ulje nuk hargjit baj ndrim me golf 2 dhe golf 3 dizell po trujtun ose me golf 2-3 vr 6 nuk a ne hipotek muni me thir ne viber +37745521493
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim