VW Golf 2 1.6 diesel -88

Shitet nga: Gafurr Misini 04 Mar 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Prizren
Shes golf 2 dizel 1.6 i thjesht me rigjistrim 7 muaj goma dimri shum te mira dhe te veres viti i modelit 1988
per me shum info telefononi ne 043827079
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim