VW Golf 2 benzin -91

Shitet nga: Golf 03 Mar 23:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shitet ose nderrohet golf 2 1.6 benzin ngjyra kuqe mrena muzik tmir Timon sport pioner alu fellne amortizera sport fara dhe shtopa kristal mrena extra karrikat evshne dhe tapacirat ndrroj me naj golf. 2 dizell sport qe mpelqen regjistrim 1 vit I rujtun hargjime normale 7 lotta 100 km ulje tre ja kom qit kom ndru plot sene ntrap ec shum mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim