VW Golf 3 -92

Shitet nga: Pajtim 04 Shk 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Prizren
Shes golf 3
Viti prodhimit 1992
Dizel 1.9 i thjesht,shpenzimet maximale 6/100
Me fellnet dhe goma tdimrit qe shihen nfoto,plus fellne dhe goma tveres 15qe
Regjistrim edhe 3muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim