VW Golf 4 1.9 TDI -03

Shitet nga: cufi 19 Shk 08:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 900 EUR

Komuna: Prizren
Shes veturen Golf 4 Tdi viti i prodhimit 2003 ne gendje perfekte.
Vetura i ka 5 shpejtesi,4 dyer,klimatronic,gjamat me pulla dhe dyert me central.
Vetura eshte seria e fundit e golf 4 dhe eshte shume e rujtne.
Per info ju lutem kontaktoni ne tel.:044127057
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim