VW Golf 4 1.9 tdi -03

Shitet nga: Refki 15 Mar 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
golf 4 2003 1.9 tdi me di te kuqe me tre dyer , me dogan , homologim dhe kontrolime teknike , garanci per kilometrazh , keri eshte me kar pass dhe libr servisit thirni prej 08 - 20h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim