VW Golf 4 1.9 SDI -03

Shitet nga: Iliri 06 Pri 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shitet golf 4 viti 2003 diezel 1.9 SDI ,shume ekonomike 4.5 litra per 100 km ,kondicioner,xhama elektrik ne gjendje shume te mire motorrike dhe gjenerike. Dokumenta te shqiperis te paguara deri ne mars 2016.vetura ndodhet ne Tirane,çmimi 3000 euro.Te interesuarit te lajmeronen ne viber nr 00355685154444
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim