VW Golf 4 1.9 tdi -02

Shitet nga: Refki 15 Mar 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
golf 4 2002 1.9 tdi me dogan , homologim dhe kontrolime teknike , thirni prej 08-20h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim