VW Golf 4 1.9 tdi -01

Shitet nga: Refki 15 Mar 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
golof 4 2001 1.9 tdi me dogan , homolgim dhe kntrolii teknike , thirni prej 08-20h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim