VW Golf 4 TDI -03

Shitet nga: shkelzen 03 Mar 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shes veturen Golf 4 TDI me dy te kuqe ne gjendje te rregullt si dhe ka regjistrim deri ne fundin e muajit te 4

Per informata shtese mundeni te ne kontaktoni ne tel;
044419618
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim