VW Golf dizel -88

Shitet nga: Dardan 23 Pri 08:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Prizren
Posedon xhama elektronik,goma te reja si dhe me liber sherbimesh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim