VW Passat 1.9 TDI -02

Shitet nga: Islam 22 Shk 23:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 700 EUR

Komuna: Prizren
Shes Veturën Passat 1.9
Vetura eshte ne gjendje shume te rregullt dhe e shes urgjentisht gomat e dimrit veq nje muaj te përdorura plus goma te veres me FELGA regjistrim ka Radio gjithçka elektronik Esp shpenzimet i ka te vogla mund te thirni edhe ne VIBER ne kete NUMER TEL +37744291164....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim